Як обрати меблі для їдальні?

У сучасних будинках їдальня займає одне з найважливіших місць, адже саме там люди спілкуються один з одним, трапезують та просто релаксують. Кожного дня сім’я проводить багато часу в цій кімнаті, тому вона повинна бути затишною та максимально комфортною. Інтер’єр їдальні повинен відповідати вимогам та побажанням кожної людини, яка проживає в будинку.

Меблі – важлива складова домашнього затишку, саме за допомогою них можна створити необхідну атмосферу в приміщенні. Підбирати їх потрібно таким чином, щоб не зіпсувати загальну картину. Адже чим зручнішими будуть стіл та стільці, чим функціональнішим буде кухонний гарнітур, тим приємніше буде знаходитися в їдальні.

Меблі для їдальні: особливості вибору

Дерев’яні обідні столи дуже зручні та практичні у використанні, проте не до кожного стилю інтер’єру вони підходять. Такі меблеві вироби відмінно впишуться в їдальню «кантрі», «прованс» або в обідню зону з класичним оформленням. Стіни в даному випадку краще фарбувати в теплі кольори, це допоможе виділити фактуру натуральної деревини.

Якщо ж кухня облаштована досить оригінально та креативно, то і в такому випадку є з чого вибрати. Від стилю, в якому оформлена обідня зона, залежить вибір матеріалу меблів:

  1. Лофт – супермодна сталева плита, дерев’яні стіл і лава, кухонний фартух з міцної нержавійки, аксесуари з ефектом старіння;
  2. Мінімалізм – хромована сталь, пробка, дерево, цегла, пластик, скло, натуральний камінь та алюмінієві профілі;
  3. Хай-тек – штучний камінь, багато пластику, скло, метал;
  4. Бароко – мармур, натуральний камінь, благородні породи дерева (вишня, південний горіх, вільха) та ін.

Щоб виділити той чи інший предмет меблів, важливо грамотно підібрати освітлення, щоб воно було приємним і не різало очі. Тому актуальний варіант – підвіска з регулюванням висоти, яка дозволяє змінювати рівень світла при необхідності.