Чи потрібен у офісі журнальний стіл?

Кожен із нас намагається наповнити своє помешкання певним комфортом. Те саме стосується і робочої зони, адже там ми проводимо немало часу. І навіть тут необхідна нотка затишку. Комп`ютерний стіл -це звичайно, “must have” будь-якого офісу. Широким є його функціонал: це тобі й місце для робочого ноутбуку, полички-шухлядки для канцелярського дріб`язку, відсік для важливих паперів та інші корисні ніші.

Але що стосується кофе-брейку. Звичайно, можна попити каву, не полишаючи робочого місця, але така перерва не буде зовсім повноцінною. Наявність зони відпочинку для офісних працівників дасть свої плоди. Згідно з твердженням психологів, якщо навіть на 15 хвилин абстрагуватися від думок про працю, то продуктивність збільшиться у рази.

Щоб розслабитися та досягти атмосфери затишку необхідно правильно облаштувати місце для відпочинку – такий собі оазис у пустелі офісного повсякдення. Для цього необхідно правильно обрати меблі якісні та естетично приємні оку. Журнальні столи з дерева – чудовий варіант. Справа у тому, що більша кількість офісних меблів виготовлено з ДСП холодних та нейтральних відтінків. Натомість теплі та спокійні кольори журнального столика неодмінно налаштують на лад відпочинку.

Також доречним він буде у зоні очікування для відвідувачів, адже на ньому можна розмістити стосик журналів та інформаційної продукції для ознайомлення.

Як бачимо, придбання такого столу у ваш офіс – доволі хороша ідея.