Скло для виготовлення меблевих виробів використовується вже не одне десятиліття. Такі тендітні, на перший погляд, конструкції здатні служити довго та ефективно. Саме за допомогою скла можна візуально розширити простір в кімнаті, додаючи її інтер’єру легкості та витонченості.
Постійне вдосконалення сучасних технологій зробило скло одним з основних та найбільш надійних матеріалів, які використовуються в зарубіжній та вітчизняній меблевій індустрії. Незвичайні вставки-вітражі в корпусних меблях, витончені стільниці журнальних та обідніх столів, невагомі вітрини супермодних шаф і тумб – сучасні виробники просто справжні аси в своїй справі.
Скло – вічно молоде та стародавнє
Ще на початку ХХ століття майстри почали виготовляти недорогі журнальні столики зі скла, стільчики, крісла, різні полички та підставки. Адже такий матеріал ідеально поєднується з металом, деревом, натуральним та штучним каменем. Тому скляні меблі гармонійно виглядатимуть практично в будь-який стилі інтер’єру.
Вибираючи скляний меблевий виріб у свою оселю, варто звернути увагу на тип сировини, яка може бути і звичайною (сирою), і безпечною. Найбільш затребуваними варіантами вважаються:
- Лаковане скло, яке відрізняється максимальною стійкістю до подряпин та підвищеної вологості.
- Флоат-скло (безбарвне) буває полірованим, матовим або взагалі мати дзеркальне покриття з відбиваючим ефектом.
- Тонований матеріал може мати матове покриття. Його основні кольори: блакитний, сірий, зелений, бронзовий та ін.
Часто під час виготовлення меблів використовується безпечне скло з наклеєною захисною плівкою. Такий варіант дуже довговічний та практичний, але можливі оптичні спотворення на поверхні, а сама плівка може дати несподіваний відтінок всьому виробу.