Східний інтер’єр: справжня екзотика в оселі

Загадковий Схід зі своїми традиціями завжди вабив та привертав увагу європейців. Слідом за кухнею, філософією, культурою до нас дуже швидко прийшов східний стиль оформлення житла. Даний напрямок ідеально підходить як для крихітних квартир, так і для просторих котеджів.

Інтер’єр в східному стилі сподобається тим, хто полюбляє абсолютний порядок, акуратність та лаконічність. Тільки така людина здатна облаштувати свій житловий простір, не захаращуючи його непотрібними предметами.

Схід – справа тонка,або Як правильно підібрати меблі

Для оформлення вітальні в східному стилі найкраще підійдуть невисокі столи з натурального дерева, покриті лаком, кушетки-отоманки, величезні подушки та зручні пуфики. Меблі повинні бути простих форм та найчастіше невеликої висоти. Хоча з незвички до них нелегко пристосуватися, але з часом кожен розуміє, як це зручно та практично.

Матеріал, який використовується для оформлення житла, в більшості випадків залежить від вибору країни-наслідувачки:

  • Індійські меблеві вироби обтягують розкішними тканинами;
  • Марокканські меблі виготовляють з натуральної шкіри, фарбуючи їх в яскраві та насичені кольори;
  • Арабські – п«одягають» в благородний оксамит та ін.

Килими – обов’язковий аксесуар східного декору, так як і подушки. Вони можуть бути і на підлозі, і на ліжку, і на дивані. А килими просто обов’язково повинні бути ручної роботи. Деякі з них обходяться покупцям в кругленьку суму, особливо шовкові.

Якщо в кімнаті є шафи, то вони зазвичай легкі, ажурні, з етнорізьбленням. Але частіше для зберігання речей використовують ніші, які зроблені просто в стіні. Вони закриваються дерев’яними дверцятами з різьбленими орнаментами.