Меблева «Безодня»

Кавовий столик може зайняти центральне місце в інтер’єрі житла, він прикрасить вітальню, надавши їй затишку і комфорту. Журнальні столики з дерева повинні створювати позитивний настрій, а різноманітність моделей на сучасному меблевому ринку дозволяє підібрати модель будь-якому покупцеві.

Відмінною рисою столиків, створених останнім часом, вважається їх багатофункціональність. Такий предмет меблів може служити не тільки підставкою під журнали, а й барною стійкою, тумбочкою і т. д. Для любителів незвичайного дизайнери створюють ексклюзивні моделі, які вражають своїм зовнішнім виглядом та нестандартною формою.

Шматочок океану в вашому домі

Оригінальним і креативним предметом меблів є кавовий стіл, створений компанією «Даффі Лондон». Він виготовлений з високоякісного скла і дерева, являє собою геологічний розріз океану. Меблевий виріб під назвою «The Abyss» («Безодня») складається майже з 40 шарів кольорового скла та натуральної деревини.

Візуальну обманку забезпечує ефект декількох шарів використаного під час виробництва матеріалу. Чим нижче розташоване скло, тим воно темніше. Столів такого неординарного дизайну мало: всього 25 штук у всьому світі. Оскільки це ручна робота, то і оцінюється виріб недешево (10 тис.$.).

3D-зображення просто заворожує красою океанічних глибин. Інтер’єр вашої вітальні заграє новими фарбами. Столик унікальний і привабливий, його можна використовувати за призначенням: розташувати на поверхні конструкції чашечку кави або газету.

Duffy London вважається однією з найбільш інноваційних і креативних компаній, яка не перестає випускати вражаючі художні деталі інтер’єру з хитромудрим дизайном.