Столи «Біформер» підходять для людей, котрі цінують простір в своєму будинку та функціональність меблів.

ТМ «Біформер» – це виробництво та реалізація компактних та оригінальних невід’ємних атрибутів сучасного інтер’єру – столів-трансформерів. Це відносно новий напрямок в меблевій індустрії. 

Часто розміри кухні не дозволяють використовувати в інтер’єрі великогабаритні меблі. Також багато людей схильні до мінімалізму, тому і віддають перевагу креативній новинці – меблям-трансформерам. Це зручно і практично, оскільки виріб такого типу економить простір і відмінно вписується в загальну композицію кімнати.

Перед тим, як купити стіл, слід визначитися, що саме вам потрібно. Адже на сьогоднішній день асортимент такої продукції настільки великий, що підібрати підходящий варіант самостійно дуже складно.

Перед покупкою слід враховувати наступні фактори:

  • Креативний дизайн, адже стіл обідній розкладний (розсувний) для кухні повинен гармоніювати з іншими елементами інтер’єру;
  • Надійність і якість матеріалів, з якого виготовлено виріб (при цьому вони повинні мати відповідні сертифікати якості);
  • Відмінна функціональність і практичність: складаний обідній стіл повинен володіти легкістю регулювання висоти і трансформації, а також деталі його повинні бути зносостійкими і міцними.

Це досить вигідне придбання, адже невелика модель з легкістю перетворюється в повноцінне місце для прийому їжі, де помістяться не тільки господарі житла, але і прибули гості.

Основні функції виробу

Трансформер, використовуваний для трапези, найчастіше вигладить як звичайний стіл овальний для кухні, але ось його «начинка» значно відрізняється. Адже всередині конструкції заховані додаткові стільниці, спеціальні вставки, вкладки-розширення і «крила». А такі допоміжні механізми дозволять в 2 рази збільшити площу столика.

При цьому обідні розкладні столи для кухні відрізняється наступними перевагами:

  • Багатофункціональність;
  • Універсальність;
  • Практичність;
  • Різноманітність креативних моделей, що відрізняються кольором, формою, розміром і функціоналом.

Найголовнішим механізмом у виробі є пристрій, який дозволяє розкладатися йому 2-3 рухами. Даний елемент коштує недешево, тому і стіл кухонний розкладний (розсувний) обійдеться значно дорожче, ніж звичайна модель. При виборі слід звернути увагу на ніжки предмета меблів, оскільки вони повинні відповідати майбутнім навантаженням. Тому якщо ви вирішили встановити конструкцію на кухні, то в такому випадку краще всього підійде опора з металу.

Купити столи кухонні розкладні можна, звернувшись в компанію «Біформер». Ми пропонуємо прекрасний вибір якісної продукції за досить вигідними цінами. При цьому кожну модель зможе трансформувати будь-який член родини, оскільки здійснити цей процес досить легко.