06.06.2017 Інтер’єр вузької кухні: як гармонійно підібрати меблі?

Інтер’єр вузької кухні: як гармонійно підібрати меблі?

Специфічне планування багатьох сучасних квартир просто вражає. Часто можна побачити вузьку кухню, де, здавалося б, просто нереально ергономічно розмістити всі меблі. Кожен прагне створити красиву та функціональну оселю в будь-якому випадку. Тому важливо грамотно підібрати предмети інтер’єру, щоб вони не заважали пересуватися по кухні та виконували декілька функцій одночасно.

Корисні поради при облаштуванні вузької кухні

Існує кілька варіантів розміщення меблів, які допоможуть правильно використовувати простір кімнати специфічної форми. В інтер’єр вузької кухні ідеально впишеться розкладний стіл. Трансформер може кріпитися до стіни, а в разі необхідності використовується його відкидна стільниця. В якості обідньої зони можна використовувати широке підвіконня.

Популярним вважається лінійне планування, коли кухонний гарнітур встановлюється уздовж стіни, а плита та холодильник – біля раковини з різних сторін. Таким чином, залишається більше місця для проходу.

Можна встановлювати меблі уздовж суміжних стін, що допоможе створити додаткову робочу поверхню. Розміщення предметів меблів в два ряди найкраще підійде для витягнутої та досить широкої кімнати. В такому випадку стіл можна встановити в одному з кінців приміщення, ідеальний варіант – біля вікна.

Якщо кухня не просто вузька, але й крихітна по метражу, то в якості обідньої поверхні можна використовувати барну стійку або ж придумати інші нестандартні рішення. Один з варіантів – П-образне розміщення кухонного гарнітура. Потрібно підібрати місткі шафи та полички, щоб техніці та різним кухонним пристроям знайшлося своє місце. Але весь вільний простір в даному випадку практично буде «з’їдено».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.