30.11.2017 Стиль «фьюжн» в інтер’єрі: як правильно облаштувати?

Стиль «фьюжн» в інтер’єрі: як правильно облаштувати?

Стиль «фьюжн» в оформленні свої оселі – це вибір творчих та сміливих людей. Адже такий неординарній інтер’єр поєдную в собі непоєднуване, компонуючи безліч дизайнерських напрямків в єдине ціле. У вітальні можуть перебувати одночасно різноманітні меблеві вироби та декоративні аксесуари, але між ними повинна панувати особлива гармонія.

Щоб не створити в своєму житлі хаотичний декор, кожен елемент потрібно підбирати з особливою ретельністю. Меблі повинні бути функціональними, практичними та стильними. «Фьюжн» поєднує в собі складні колірні рішення, креативні експерименти з освітленням та різноманітність можливих фактур.

«Хуліганське» оформлення вітальні: особливості меблювання

У такому випадку при виборі меблів варто одразу визначитися зі стилем кожного з елементу. М’які меблі можуть бути оформлена в одному силі, стіл трансформер – в іншому, а навісні шафки – взагалі в третьому. Найголовніше – не переборщити та дотримуватися гармонію.

Класичні меблі можуть поєднуватися з золотими або срібними аксесуарами, рубленою обробкою стін та каміном з витонченими кованими ґратами. Великі подушки на підлозі додадуть атмосфері затишку та домашнього тепла.

Основними складовими даного дизайнерського напрямку вважаються:

  1. Матеріали;
  2. Фактура;
  3. Кольори.

У стилі фьюжн відсутні обмеження за кольором, проте краще не змішувати більше трьох відтінків в одній кімнаті, оскільки вийде просто безглуздий декор. Найчастіше в даному оформленні використовуються наступні кольори:

  • Малиновий;
  • Зелений;
  • Золотистий;
  • Бірюзовий.

Дизайнери рекомендують більше експериментувати, використовуючи нові тканини, незвичайні текстури, нестандартні форми меблів. Все повинно не лише мати розкішний вигляд, але і бути максимально зручним у використанні.

Оскільки «фьюжн» вперше з’явився на Філіппінах, то це залишило значний відбиток і на оформленні. На поверхнях стін та меблевих виробів можна побачити рослинні орнаменти або тваринні мотиви. А ось захаращення простору – це величезна помилка. Адже меблеві вироби повинні підкреслювати один одного, доповнювати і, в той же час, відтіняти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.