16.02.2018 Журнальный столик-сундук

Журнальний столик-скриня: казковий декор в сучасному інтер’єрі

Ще з давніх часів скрині виконували функції різних предметів меблів. Це була і невеличка шафа, і компактний столик. Багато хто називає скриню далеким предком корпусних меблів. Навіть при розкопках в Єгипті були знайдені величезні скрині, які стародавні єгиптяни використовували не лише для зберігання одягу. Такі вироби виконували роль лежанки або лави.Журнальний столик-скриня: казковий декор в сучасному інтер'єрі

Журнальний столик-скриня – нерідке явище в сучасному інтер’єрі. Меблі такою конструкції дозволяють раціонально задіяти простір та максимально зекономити місце в кімнаті. Дерев’яний стіл у вигляді скрині не ховають по кутах, а виставляють прямо в центрі вітальні. Адже він здатен прикрасити навіть строгий інтер’єр.

Столик-скриня: меблі з секретом

Дерево – ідеальний матеріал для виготовлення домашніх меблів. Натуральна деревина безпечна та зручна у використанні, довговічна та практична. Дерево зістаріють штучним способом, в результаті чого готовий виріб наповнює вітальню нотками старовини.

Крім дерева, для виготовлення столу-скрині виробники використовують інші матеріали:

  • Ротанг;
  • Метал;
  • Пластик і т. д.

В глибині меблевого виробу можна з легкістю заховати книги, одяг і навіть посуд. Широкий асортимент таких меблів дозволяє підібрати оптимальний за розміром і кольором варіант для будь-якого цінителя старовинного декору. Журнальний столик у вигляді скрині, немов зійшов зі сторінок роману «Острів скарбів», прикрасить вітальню практично з будь-яким інтер’єром. Важливо лише грамотно підібрати ретро-модель, враховуючи особливості оформлення вітальні. Особливий шарм привнесе журнальний стіл-скриня в інтер’єр в стилі «прованс», скандинавському, етнічному, «лофт» та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.