27.01.2017 Розкладний стіл в інтер’єрі сучасної кухні

Розкладний стіл в інтер’єрі сучасної кухні

Кухня в сучасному житлі – це не тільки місце для приготування їжі, але й та кімната, де щодня збиратиметься сімейство поїсти і поспілкуватися. На кухні без столу просто не обійтися. Оскільки обідня зона найчастіше не відрізняється великими габаритами, то і вибір чекає непростий.

Розкладний кухонний стіл – це ідеальний варіант для крихітної кухоньки. У зібраному вигляді він займає мінімум місця в приміщенні, а після трансформації здатний стати повноцінним обіднім місцем. Специфічна конструкція дозволяє не тільки збільшити площу стільниці, а й змінити висоту самого столу.

Робимо правильний вибір

Щоб не зіпсувати інтер’єр кухні і свій настрій, до покупки обіднього столу треба підійти з великою відповідальністю. Величезний асортимент в меблевих магазинах просто ставить в тупик, тому що покупець просто не знає, що йому вибрати. Підбираючи кухонний стіл, зверніть увагу на наступні параметри:

  • Розмір;
  • Форму;
  • Матеріал, з якого виконана конструкція;
  • Механізм трансформації і т. д.

Важливо, щоб меблевий виріб був не лише функціональним і практичним, але і гармоніював з іншими елементами інтер’єру.

Особливою популярністю користуються складні столи-книжки. Відповідну модель можна вибрати з розмаїття форм і забарвлень, виготовлену з дерева, ДСП, МДФ та інших матеріалів. Найчастіше такі конструкції оснащені додатковими тумбами і ящиками, що дозволяє максимально економити простір невеликої кухні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.