26.03.2018 3 креативні ідеї обідніх столів для вашої кухні

3 креативні ідеї обідніх столів для вашої кухні

Меблева індустрія пропонує сучасному споживачеві величезний асортимент стильних і неймовірно зручних кухонних столів. І коли доводиться визначатися з вибором такого важливого предмету меблів, у покупця просто опускаються руки а вибрати й справді важко: висувні моделі, столи-примари, модульні конструкції та багато інших, не менш цікавих варіантів.

Вітчизняні та зарубіжні виробники меблів відкривають щороку новий світ оригінальних дизайнерських рішень, але ж ми купуємо стіл з розрахунком тривалого терміну експлуатації. В такому випадку якою ж має бути стільниця, щоб їсти за нею було б і комфортно, і приємно?

3 креативні ідеї обідніх столів для вашої кухні

1.     Скляний стіл-трансформер і консолі

Стіл розкладний кухонний – не рідкість в інтер’єрі обідньої зони. Але все частіше скляні столики, такі звичні в просторі вітальні, перебираються на кухню. З ними, створюючи цілісний гармонійний гарнітур, перемістилися і консолі. Такий варіант відмінно підійде для експлуатації в малогабаритному приміщенні.

Скляні трансформери візуально збільшують простір. Зручні механізми розкладання із застосуванням надійних металевих деталей дозволяють без проблем трансформувати меблевий виріб з однієї моделі в іншу.

2. Wooden Cloth: «гусеничний» столик

Швейцарська студентка придумала та самотужки виготовила кухонний стіл під назвою «Wooden Cloth» (з англ. «дерев’яна скатертина»), призначений для малогабаритних кухонь. «Родзинка» конструкції – трансформація стільниці за принципом гусеничного механізму. Змінювати розміри поверхні легко і під силу навіть дитині. Щоб розгорнути ( не розкласти!) дерев’яну стільницю, потрібно просто потягнути спеціальну ручку, заховану під нею.

3. Обідній стіл з «нержавійки»

Ультракомпактна та максимально зручна модель з нержавіючої сталі відмінно впишеться в інтер’єр як великої, так і крихітної обідньої зони. Будь-які забруднення або патьоки води видаляються без особливих зусиль, оскільки сталева поверхня не здатна їх вбирати. Доповнити таку оригінальну композицію можна високими табуретами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.