13.02.2018 4 найцікавіших фактів про столи

4 найцікавіших фактів про столи

4 найцікавіших фактів про столиЖодне житло, і ультрасучасний пентхаус в центрі мегаполісу, і екокоттедж в далекій глибинці, не обійдеться без столу. Його можна побачити і на кухні, і у вітальні, і в дитячій. Такий предмет інтер’єру не лише прикрашає кімнату, але й виконує безліч функцій. Замінити його в господарстві просто неможливо.

Столи бувають різні, вони відрізняються один від одного за призначенням, стилістикою, функціоналом, видами матеріалу, з яких виготовлені. Журнальний або обідній стіл – настільки звичний аксесуар меблювання, що ми часом навіть не звертаємо на нього уваги. А скільки всього цікавого можна про дізнатися про цей елемент декору! Адже виробники меблів не перестають дивувати нас.

  1. Одна з найоригінальніших моделей сучасності – стіл, який капає. Він виконаний з фарби, яка швидко застигає, приймаючи потрібну форму. Тільки поглянувши на цей витвір мистецтва, можна позбутися дару мови, настільки фантастично він виглядає. Виникає відчуття, що густа червона фарба, яка пролита на стільниці, ось-ось стече на підлогу.
  2. Не менш ексклюзивний варіант – журнальний столик у вигляді функціонуючого каміна. На відкритому вогні можна навіть приготувати їжу. Але експлуатувати таку конструкцію в оселі потрібно дуже обережно, дотримуючись усіх правил безпеки.
  3. Спалені меблі ручної роботи представив світу голландський дизайнер. Кухонний стіл і стільці виконані з дерева, перед цим спаленого в буквальному сенсі. Для міцності меблевий виріб залили епоксидним покриттям.

Японці не дуже люблять звичайні столи, тому вони придумали стіл-ковдру. Такий виріб можна назвати аналогом стародавнього котацу, який представляв собою дерев’яний каркас, прикритий ковдрою, і стільницю на ньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.