03.05.2017 Атмосферне кафе: столи, які відповідають унікальній концепції

Атмосферне кафе: столи, які відповідають унікальній концепції

Зайнятись вибором меблів для кафе потрібно ще на першому етапі розробки дизайну всього приміщення. Фурнітура та матеріали повинні ідеально підходити концепції будівлі. Якщо для ресторанів слід купувати столи і стільці з ноткою вишуканості, то у випадку з кафе найкраще підійдуть вироби більш стримані, легкі та лаконічні. Можна підібрати стіл розкладний, купити до нього і стільці такого ж типу. Створюючи відповідну атмосферу в закладі, слід враховувати багато факторів: і розміри приміщення, і стилістику.

Столи для кафе: оригінальне рішення

Важливі ознаки меблів для кав’ярень та сімейних кафе – функціональність і практичність. Столики не повинні бути громіздкими, важкими та складними. В іншому випадку вони принесуть лиш одні незручності відвідувачам, а власників позбавлять великого прибутку.

Для кожного виду закладу громадського харчування варто обирати різні елементи інтер’єру. Кожне місце має бути обладнане з толком, певним смаком і правильною розстановкою.

Малогабаритні та м’які вироби сприяють релаксу, забезпечуючи затишну та теплу атмосферу в закладі. Якщо кафе знаходиться під відкритим небом, то краще за все підібрати меблі з практичного та легкого матеріалу. Це можуть бути плетені або пластикові предмети інтер’єру в простому стилі. Головне – відповідність ідеї закладу та максимальна зручність в обслуговуванні.

Дерево в тренді завжди, тому даний матеріал часто використовується при виготовленні столів для кафе або ресторанів. Дерев’яні меблеві вироби стильні, міцні та прості в догляді, що важливо для закладів такого типу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.