21.12.2017 Чи знайдеться місце журнальному столику в спальні?

Чи знайдеться місце журнальному столику в спальні?

Для кожної жінки серед найважливіших атрибутів в інтер’єрі спальні чи не найперше місце займає туалетний столик. Тому при його виборі виникає безліч питань: яких розмірів повинна бути модель, стилістичні особливості, розташування цих меблів в кімнаті.

Задачу можна значно спростити, адже звичайний журнальний стіл може легко виконувати роль туалетного. Але вимоги до нього будуть високими: меблевий виріб повинен бути містким, привабливим та стильним. А дзеркало можна повісити місце на стіні над столиком на потрібному рівні.

Який столик найкраще підійде в спальню?

Асортимент даної продукції досить великий, тому кожен зможе зробити свій вибір. Журнальний стіл ідеально впишеться в композицію інтер’єру спальні втому випадку, якщо враховувати наступні параметри:

  • Форму виробу;
  • Колір;
  • Матеріал, з якого виготовлена ​​конструкція;
  • Габарити та ін.

Але не менш важливий функціонал моделі, якість її фурнітури та механізму трансформації (при наявності). Пікантності інтер’єру додадуть яскраві орнаменти на стільниці, незвичайна форма меблів, оригінальні каркаси.

Журнальний столик для спальні обов’язково повинен укомплектовуватись поличками та шухлядами, адже саме там будуть зберігатися різні дрібні аксесуари та косметика. А якщо конструкція оснащена маленькими коліщатками, то переміщати її можна з однієї кімнати в іншу.

Вартість таких меблів в певній мірі залежить від матеріалу, з якого їх виготовлено. Стіл з червоного дерева або натурального каменю обійдеться покупцеві значно дорожче ротангових або пластикових моделей. Але враховуйте, що меблеві вироби з натуральних матеріалів виглядають солідніше та розкішніше в будь-якому інтер’єрі. Та й прослужать вони не одне десятиліття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.