22.06.2017 Декупаж журнального столика: 3 креативні ідеї

Декупаж журнального столика: 3 креативні ідеї

Дизайнерський напрямок «шеббі-шик» (в перекладі з англійської означає «потертий стиль») набуває шаленої популярності з кожним роком. Щоб вдихнути нове життя в старі меблі, використовується цікава та неважка для виконання техніка – декупаж. З його допомогою можна легко замаскувати пошкодження на поверхні меблевих виробів.

Освоїти декупаж під силу навіть недосвідченому майстру, важливо лише акуратно виконати всю необхідну роботу. Такий спосіб розпису меблевих поверхонь досить простий та зручний, тому все частіше використовуються при реставрації меблів . Старий, здавалося б, уже непотрібний дерев’яний стіл після такої специфічної обробки стане, як новий.

Ідея №1: декопатч

Креативний декопатч нагадує своїм зовнішнім виглядом ковдру з різнокольорових клаптиків, але виконується з тканини він нечасто. Для цього використовується спеціальний матеріал – папір, який імітує тканину, хутро або шкіру. В процесі обробки покривається вся поверхня конструкції, а не окремо взяті елементи.

Ідея №2: об’ємний декупаж

Поверхню журнального столика можна зробити об’ємною за допомогою яєчної шкаралупи, термоплівки, тканини або спеціальної пасти. Візуально зображення роблять більш об’ємним ще одним способом: можна нанести візерунок, який зменшується в розмірах до фінішного покриття, з кожним шаром лаку.

Ідея №3: кракелюр

Кракелюр – це специфічна технологія, при якій на стільниці створюють штучні тріщини. Саме вони надають меблевому виробу старовинного виду. Щоб домогтися справжнього ефекту кракелюра, потрібно нанести спеціальний лак поверх основної фарби. Для досягнення відмінного результату можна використати фен з гарячим повітрям. Під впливом високих температур тріщини виходять більш вираженими та помітними, оскільки верхній шар лаку висихає нерівномірно. Розмір тріщин залежить від багатьох чинників: товщини шару лаку, техніки нанесення мазків та ін..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.