13.11.2017 Дизайн кухонних стін: особливості обробки та вибір матеріалу

Дизайн кухонних стін: особливості обробки та вибір матеріалу

Інтер’єр кухні має бути максимально ручним та багатофункціональним. Функціональне навантаження даної зони в житловому приміщенні – одна з основних причин вибору непростих матеріалів та аксесуарів. Важливо не просто підібрати потрібний стіл розкладний обідній або надійний фартух, а й покрити стіни кімнати практичним та міцним матеріалом.

Ефективне використання кухні вимагає правильного зонування її простору, тому часто обробка кухонних стін безпосередньо пов’язана з розподілом кімнати на область приготування їжі та її прийому. Настінне покриття повинне витримувати високу вологість та температуру повітря, бути стійким до різноманітних бризок та плям. Матеріал має бути простим в догляді та безпечним для оточуючих.

Способи обробки стін

В інтер’єрі кухні найчастіше використовуються наступні матеріали:

  1. Шпалери, які легко миються;
  2. Плитка;
  3. Декоративна штукатурка;
  4. Вологостійка фарба та ін.

Звичайні шпалери не дуже підходять для кімнат з підвищеною вологістю та температурою, а ось ті, які можна легко помити при потребі, – просто ідеальний варіант в такому випадку. Підібрати кухонні шпалери дуже легко, оскільки на сучасному ринку представлений широкий асортимент даної продукції.

Багато хто віддає перевагу плитці, оскільки вона легко очищається та відмінно переносить суворий кухонний мікроклімат. Але ось плиткові шви можуть стати центровим місцем збору бруду та різних мікробів, тому очищати їх потрібно з особливою ретельністю.

Декоративна штукатурка не менш популярна, оскільки вона практична, довговічна та стійка до несприятливих умов експлуатації. За допомогою штукатурки можна створити небаченої краси стіни, які прослужать не один рік. Фарба відрізняється широким колірним спектром, але таке покриття буде не замаскує навіть незначні нерівності стіни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.