23.08.2017 Дизайн журнального столика: креатив в інтер’єрі вітальні

Дизайн журнального столика: креатив в інтер’єрі вітальні

В дизайні сучасного житла журнальний стіл вважається одним з найбільш функціональних та універсальних предметів меблів. Середньостатистичну вітальню без нього уявити важко.
Журнальний столик з масиву або скла давно став звичним і таким необхідним атрибутом, який робить приміщення ще красивішим та затишнішим. Його можна побачити не лише в інтер’єрі вітальні, але й спальні або на балконі.
Основні функції журнального столика?
Виходячи з назви меблевого виробу, неважко здогадатися, що використовують його частіше всього в якості підставки під журнали та різні невеличкі аксесуари. Деякі моделі оснащені поличками та ящиками, де можна зберігати дрібні предмети.
У спальні на такій конструкції можна встановити ноутбук, вона може також виконувати роль туалетного столика. Існують взагалі універсальні вироби, які можуть легко трансформуватися в обідній варіант або пуф з м’яким сидінням.
Підбирати столик варто з врахуванням наступних параметрів:
• Форма стільниці (квадратна, кругла, овальна, прямокутна, багатокутна);
• Висота (стандарт – 40-50 см, але виробники готові виготовити меблі будь-якої необхідної висоти за індивідуальним ескізом);
• Матеріал (дерево, метал, скло, ротанг, пластик, ЛДСП, камінь, керамічна мозаїка та ін.);
• Можливість переміщення (стаціонарний варіант або мобільний).
Сучасні майстри просто вражають покупців ексклюзивними виробами різноманітного функціоналу. В своїй роботі в якості матеріалу вони використовують гіпсокартон, звичайні пні, хромовані елементи, оленячі роги, дзеркало, дерев’яні або бронзові фігурки тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.