19.06.2017

ДСП: чи довговічні меблі?

Облаштовуючи свою оселю з комфортом, ми шукаємо не тільки якісні меблі, але й доступні за вартістю. Дорожче або дешевше вам обійдеться стіл та шафа на кухню, багато в чому залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. ДСП – один з найпопулярніших матеріалів серед вітчизняних та закордонних меблевих фабрик. Чим же так приваблюють деревно-стружкові плити в якості сировини для створення кухонних меблів?

Плюси і мінуси ДСП

Перед тим, як такий стіл обідній купити, потрібно оцінити всі «за» та «проти». Адже цей специфічний матеріал зручний у використанні, але чи такий він безпечний для оточуючих, як здається на перший погляд?

Для виготовлення стільниць використовуються якісні деревно-стружкові плити, оброблені ламинатом та пластиком. Основними достоїнствами ДСП вважаються:

  • Доступна ціна готового виробу;
  • Високі експлуатаційні показники;
  • Естетичний зовнішній вигляд;
  • Простота в догляді (будь-яке забруднення на поверхні можна видалити за допомогою вологої ганчірки) та ін.

Під тиском та при високих температурах фахівці створюють такий матеріал для виготовлення кухонних меблів, який залишається стійким і до неабразивним миючих засобів, і до термовпливу, і до різних пошкоджень. А колір меблевого виробу можна підібрати з будь-якою імітацією: шкіри, дерева, металу чи каменю.

Стільниця з деревинно-стружкової плити, здавалося б, ідеальна у всіх сенсах, але у даного матеріал є і свої недоліки. Основний із них – виділення в повітря формальдегіду, який не дуже корисний для людського здоров’я. Ще один вагомий мінус: ДСП боїться вологи, від її впливу стільниця може розбухнути та деформуватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.