25.04.2017 Економимо кухонний простір за допомогою столу

Економимо кухонний простір за допомогою столу

Сучасні каталоги та інтернет-сайти рясніють безліччю ідей на тему того, як заощадити простір в домі. Дійсно, нас в більшості випадків турбує, наскільки велика в квартирі вітальня або спальня. Дефіцит квадратних метрів часто гостро бентежить тільки господинь, якій, власне кажучи, на ній і “творити”. Малогабаритне житло часом сильно обмежує можливості і доводиться чимось жертвувати на користь зайвого шматочка простору. Але чи завжди такі незручності виправдані і чи є вихід?

Компроміс між простором і функціоналом

Важко уявити робочу кухню без кухонного столу. Але, на жаль, кухні малогабаритних квартир не завжди дозволяють гармонійно вмістити в себе цей важливий елемент. Порятунком в цьому випадку стануть альтернативні варіанти столиків, які дещо відрізняються від того, що ми звикли бачити.

Вбудовані висувні меблі

Відмінний варіант, який вирішує проблему площі і не позбавляє господиню такого важливого предмета інтер’єру, як стіл. Одним легким рухом руки частина кухонної стінки перетворюється в обіднє місце. І що зручно, ви легко можете самі спроектувати механізм трансформації і розміри такого столика.

Розкладний стіл

Ще один представник вбудованих меблевих “девайсів”. За допомогою розсувного і підйомного механізмів розкладний стіл легко розсувається і стає більшим, довшим. Зручно, що такий помічник взагалі не займає ніякого місця, поки не настане час трапези.

Відкидний столик

Досить бюджетний варіант, та й конструкція дуже проста. А це істотно може заощадити час і гроші. Така модель кріпиться безпосередньо до стіни і в неробочому стані не займає ані сантиметра дорогоцінної площі. Також є можливість обіграти стільницю й виконати її в кольоровій гамі під стиль інтер’єру. У складеному вигляді це просто елемент декору, що гармонує із загальним настроєм приміщення.

Варіації форм

Тут панує роздолля фантазії: столи круглі, напівкруглі, овальні, міні-диванчики, вбудовані в робочу поверхню. Говорити можна довго, адже у кожного споживача свої побажання.

Найважливіше в дизайні кухні – це творчий та раціональний підхід. Такий тандем дозволить максимально оптимізувати простір, не втративши нотки естетики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.