16.02.2017 Екзотика на кухні: стіл-тарілка

Екзотика на кухні: стіл-тарілка

Людській фантазії немає меж, тому сучасні меблі просто вражають своєю різноманітністю та функціоналом. Вибрати бажану модель найчастіше зовсім непросто, адже кожен виріб заслуговує на увагу і певну оцінку зі сторони покупців.

Деякі вироби настільки креативні та незвичайні, що викликають в оточуючих не тільки захоплення, а й здивування. Одним з таких творінь вважається стіл-тарілка дизайнера з Ізраїлю Елада Каші.

Table Set: креатив і практичність

Обідній стіл такого типу має вигляд великої просторої стільниці, з якої можна їсти, не використовуючи посуд. Це зручний виріб в тому випадку, якщо потрібно нагодувати кілька людей одночасно.

Обідня поверхня складається з кількох керамічних частин, що нагадують звичайні тарілки. В центрі конструкції знаходиться головна «тарілка» з основною стравою, навколо неї – гарніри та салати в такій же специфічній посуді. Перед кожним з їдців знаходиться особиста «тарілка», куди можна насипати їжу.

Такий кухонний стіл дуже зручний в експлуатації, адже всі його деталі можна зняти, поміняти місцями при необхідності, помити після використання. Table Set буде справжньою «родзинкою» кожної сучасної кухні. Використання цієї моделі надасть інтер’єру оригінальності та ексклюзивності, а експлуатація її принесе лише позитивні емоції кожному учаснику трапези.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.