18.04.2017 Елегантність журнального столика в стилі «бароко»

Елегантність журнального столика в стилі «бароко»

Кавовий столик в інтер’єрі вітальні займає особливе місце. Підбирати його потрібно з урахуванням не лише розмірів кімнати, але й її загальної стилістики. Якщо ж обстановка приміщення оформлена в «бароко», то купити журнальний столик такого ж стилю досить легко.

Асортимент сучасних меблів рясніє оригінальними моделями з різноманітним функціоналом та дизайном. А вибір журнального столу, який ідеально впишеться в інтер’єр, – процес дуже тонкий та делікатний. Адже важливо не зіпсувати загальну композицію, а максимально її доповнити

«Бароко»: розкіш та оригінальність

Журнальний столик в стилі «бароко» відрізняється витонченістю та ніжністю, незважаючи на наявність масивних ніжок і стільниці. Виріб може бути декорованим:

  • Художньої розписом;
  • іскристою золотистою гамою;
  • Кольоровим лакуванням;
  • Інкрустацію;
  • Ажурними різьбленими елементами та ін.

Часто такі твори меблевого мистецтва виконані на замовлення, ручна робота, тому обходяться вони покупцеві дорого. Але висока вартість себе виправдовує, адже для виготовлення столика використовуються якісні дорогі матеріали. Найчастіше – дерево, яке здатне прослужити при правильному догляді досить тривалий період.

Бароковий журнальний столик – художній зразок європейського мистецтва минулих століть. Опори конструкції часто нагадують своїми силуетами чудові скульптури. Багатий декор меблевого виробу здатний перенести і власників житла, і їх гостей в справжню казку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.