02.10.2017 Епоксидна смола – ідеальний матеріал для виготовлення меблів

Епоксидна смола – ідеальний матеріал для виготовлення меблів

Художній смак та винахідливість господарів частіш всього відображає оформлення оселі. Адже кожен з нас мріє про таке «сімейне гніздечко», куди захочеться повертатися знову і знову, де буде завжди комфортно та затишно.

Сучасні технології виготовлення меблів дозволяють зробити інтер’єр будинку креативним та багатофункціональним. Епоксидна смола, особливо в поєднанні з деревом, вражає своєю оригінальністю та вишуканістю. Тому в меблевій індустрії цей матеріал стає все популярнішим.

Властивості меблів з епоксидної смоли

З прозорого універсального матеріалу можна створити оригінальні столи журнальні та обідні, 3Д підлогу та навіть біжутерію. Речовина легко обробляється, тому багато хто береться за виготовлення меблів в домашніх умовах. Суміш заливки навіть після затвердіння максимально зберігає свою форму. Меблеві вироби з епоксидної смоли відрізняються:

  • Вологостійкістю;
  • Міцністю (стільницю важко подряпати або відколоти від неї частину);
  • Насиченістю кольору (поверхня не вигорить на сонці та не змінить забарвлення з часом);
  • Стійкістю до великих навантажень;
  • Простим доглядом та ін.

Склад смоли в значній мірі залежать від породи та форми деревини, вологості та температури в кімнаті, де відбувається процес заливки. Тому якщо ви збираєтеся виготовити стіл своїми руками, треба враховувати безліч важливих факторів, які в подальшому вплинуть на експлуатаційний термін виробу.

В якості декору для стільниці можна використовувати будь-яке дерево (красиві тріски або обрізки дощок). Цікаво виглядатимуть й інші декоративні аксесуари – мушлі, шишки, річкові камінці, старі монети і т. д.

На стільницю з епоксидної смоли забороняється ставити гарячі предмети. Не можна чистити таку поверхню за допомогою абразивних речовин та порошків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.