18.09.2017 Фіолетовий журнальний столик – розкішний декор в інтер’єрі

Фіолетовий журнальний столик – розкішний декор в інтер’єрі

Будь-який відтінок, який використовується при оформленні оселі, впливає на психіку людини. Тому підбирати меблі за кольором треба дуже обережно. Фіолетовий колір в інтер’єрі побачити можна не так часто, як би хотілося, оскільки у використанні він важкуватий.

Фіолетовий в інтер’єрі в поєднанні з іншими кольорами виглядає креативно, стильно та багато. Такий фон здатний розслабити, заспокоїти, зняти злість та прибрати тривогу, але перенасичення цим кольором може викликати меланхолію та апатію. Фіолетовий журнальний столик – саме та річ, яка додасть оформленню кімнати привабливості та особливої розкоші.

Фіолетові фантазії: таємничість та елегантність

Сучасні виробники пропонують журнальні столики різних фіолетових відтінків:

  • Гліцинія;
  • Аметистовий;
  • Фіолетово-баклажановий;
  • Сливовий;
  • Баклажановий;
  • Геліотроп.

Меблеві вироби повинні мати невеликі розмірі, лише в такому випадку вони будуть нестимуть позитив та гармонію. При неправильній подачі фіолетові аксесуари стануть просто незграбними та нав’язливими. Поєднувати колір можна з різними відтінками: синім, червоним, жовтим, латунним, мідним, золотистим, ліловим, пісочним і т. д. Фіолетові меблі треба доповнити елементами з металевим блиском та мерехтливими фактурами.

До столика слід підібрати другий предмет в такому ж тоні: диван, люстру або штори. Але пам’ятайте головне правило рівноваги: ​​аксесуари не повинні перевантажувати зону, проте бути однаковими за обсягом.

Столик може бути виготовлений з дерева, з каменю, зі скла або інших матеріалів. Форми та конфігурації просто вражають своєю різноманітністю. Головне – грамотно підібрати потрібну модель, яка ідеально впишеться в існуючу композицію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.