04.10.2017 Хай-тек: абсолютна функціональність при відсутності вираженого декору

Хай-тек: абсолютна функціональність при відсутності вираженого декору

High technology називають доволі «молодим» стилем, якому віддають перевагу шанувальники практичності та багатофункціональності в оселі. В інтер’єрі hi-tech все продумано до дрібничок, кімната укомплектована лише найнеобхіднішими аксесуарами з використанням новітніх технологій.

Нестандартний дизайнерський напрямок виник ще в 30-х роках минулого століття у Франції, а до 70-х став популярним і в інших країнах. Багато хто називає його аскетичним та нудним, оскільки інтер’єр оформляється в одному тоні. Але все більше людей стверджують, що хай-тек – один з найбільш зручних та практичних стилів, адже приміщення звільняється від всього непотрібного. Вибір меблів для кімнати «хай-тек» досить великий, щоб кожен зміг облаштувати своє житло в індивідуальному порядку.

Що характерно для інтер’єру в стилі хай-тек?

Нi-tech можна розпізнати за такими ознаками:

  1. Меблі зі скла та пластику (компактний журнальний стіл трансформер, нестандартна шафа, вмонтована в стіну, однотонний розкладний диван та ін.);
  2. Двері й перегородки, які легко розсуваються;
  3. Величезна кількість джерел світла (на стінах, стелі та підлозі);
  4. Чіткі лінії та геометрія обраних меблевих виробів;
  5. Бетонні або цегельні стіни і т. д.

Якщо говорити про колірну гаму оформлення, то такому стилю характерне використання білого, сірого, кольору «металік», срібного або чорного. Строкате та яскраве забарвлення неприйнятне в даному випадку. Крім скляних або пластикових елементів, використовуються й інші матеріали: полірований метал, хром, нержавіюча сталь та ін.

Меблеві вироби можуть відрізнятися дивовижним зовнішнім видом: ліжка-капсули, крісла космічної форми, аксесуари з гнутого металу. Особливою популярністю користуються модульні дивани, які складаються з декількох незалежних один від одного модулів. При необхідності вони трансформуються в різні предмети меблів.

Мінімалізм – основна умова облаштування оселі в стилі хай-тек. І текстиль, і аксесуари використовуються в невеликій кількості. Декоративним акцентом кухні або вітальні може стати насичена наливна підлога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.