20.11.2017 Ідеальна кухня: як правильно вибрати меблі?

Ідеальна кухня: як правильно вибрати меблі?

Оформлення та меблювання кухні в значній мірі відрізняється від інших кімнат у помешканні. Це багатофункціональна зона, де особливо важливий комфорт та ергономічність. Кожен елемент інтер’єру повинен бути практичним та максимально безпечним у використанні.

Перед тим, як купити меблі для кухні, потрібно детально виміряти приміщення та скласти план розміщення тих чи інших аксесуарів. Адже вибір меблевих виробів залежить від розмірів кімнати. Вони не повинні обмежувати простір, особливо це стосується малогабаритних обідніх зон.

Правила оформлення сучасної кухні

Кожна господиня завжди уважно вибирає стільницю, адже саме цю робочу поверхню вона використовую на кухні найбільше. Виріб повинен витримувати великі навантаження, постійний контакт з гарячими предметами та вологою, бути стійким до ударів та різних механічних пошкоджень. Важливо підібрати оптимальний матеріал, який би відрізнявся максимальною довговічністю та надійністю.

Стільниці виготовляють з різних матеріалів. Це може бути:

  • Натуральний камінь;
  • Скло;
  • Сталь;
  • Ламінат;
  • Натуральна деревина та ін.

Овальний кухонний стіл найкраще підійде для крихітної обідньої зони, а відсутність гострих кутів дозволить посадити за нього більшу кількість людей. В такому випадку можна віддати перевагу трансформеру, оскільки ця модель ідеально економитиме місце в кімнаті. У велику кухню або їдальню можна купити квадратний чи прямокутний стіл. Стільці краще всього підбирати в тон до стільниці.

Кухонний гарнітур може бути виконаний з ДСП, дерева, МДФ або мультиплексу. Міцніші та практичніші – дерев’яні меблі, поверхня яких оброблена спеціальним водовідштовхувальним складом. Досвідчені фахівці рекомендують розміщувати кухонні модулі в тому порядку, який буде відповідати послідовності дій під час приготування їжі. Адже господиня повинна отримувати лише задоволення, готуючи улюблені страви своїм рідним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.