30.05.2017 Ідеальний стіл для вашого банкету

Ідеальний стіл для вашого банкету

Під час організації будь-якого святкового банкету, чи то весілля, день народження або корпоратив, завжди виникає питання вибору столу. Потрібно розмістити гостей за святковою трапезою таким чином, щоб кожен з них почувався вільно та комфортно.

Робимо правильний вибір

Багато хто впевнений, що найважливіше прикупити гарну скатертину та естетично сервірувати стіл. Але не менш важливо грамотно підібрати саму обідню поверхню, на якій і будуть розташовані страви та напої.

Асортимент кухонних меблів досить великий. Це може бути і овальний стіл класичного стилю, і креативний квадратний трансформер, і довга прямокутна модель та багато інших. Правильно підібраний стіл для банкету допоможе створити затишну атмосферу та підкреслити певну тематику свята.

При виборі відповідного меблевого виробу потрібно враховувати наступні параметри:

  • Розмір;
  • Виробник;
  • Дизайн;
  • Форма.

У невеликих банкетних залах безглуздо виглядатимуть величезні столи прямокутної форми, а крихітні круглі конструкції зовсім загубляться у великому просторі. Тому так важливо враховувати габарити не лише самого виробу, а й приміщення, де буде відбуватися святкування.

Для любителів ексклюзивних речей сучасні виробники меблів пропонують оригінальні моделі, виготовлені за індивідуальним замовленням. Хоч і обійдуться вони покупцеві значно дорожче, чим звичайний варіант, але точно здивують присутніх своїм незвичним виглядом.

Якщо на свято будуть запрошені малюки, то в такому випадку краще всього віддати перевагу стільницям округлих форм. Адже перш за все – безпека маленьких гостей. Важливо звернути увагу на якість конструкції, її фурнітуру. Вона повинна витримувати максимальне навантаження, бути надійною та міцною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.