10.10.2017 Інтер’єр вітальні: секрети поєднання кольору

Інтер’єр вітальні: секрети поєднання кольору

Щоб в оселі створити приємну атмосферу, варто не лише правильно умеблювати кімнати, але й гармонійно поєднати відтінки кожного елементу інтер’єру. Адже саме колір меблевих виробів та аксесуарів має певний психофізичний вплив на людей, які проживають в будинку.

Грамотно підібраний тон фасаду меблів може створювати гарний настрій, налаштовувати на релакс або підвищувати апетит. Тому, підбираючи меблі, обов’язково варто звертати увагу на колір виробів та поєднання з іншими елементами інтер’єру.

Якою має бути затишна вітальня?

Уміло підібравши колірну гамму, можна зробити своє житло неймовірно красивим. З меблями повинні гармоніювати:

  • Оббивні та драпірувальні тканини;
  • Стіни та покриття підлоги;
  • Декоративні аксесуари.

Можна зіграти на контрастах. Якщо в кімнаті використовуються помаранчеві штори та трансформер стіл, то стіни в такому випадку можуть бути синіми. Проте меблеві вироби повинні бути світлішими підлоги, але темнішими стін. В то й же час, сильний контраст може дратувати, тому таке незвичайне поєднання не слід використовувати в спальні або дитячій кімнаті.

Ще один варіант – аналог. Це застосування в інтер’єрі відтінків, які близькі за спектром. Один тон може домінувати в оформленні приміщення, а інший – акцентувати на тій чи іншій речі.

Багато хто віддає перевагу різним відтінкам одного кольору в інтер’єрі. Монохром зробить вітальню більш спокійною, кімната стане ідеальним місцем для відпочинку. Але й тут не обійтися без яскравого акценту: витончені вази незвичайного забарвлення, строкаті картини на стінах або оригінальний текстиль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.