20.02.2017 Історія кавового столика

Історія кавового столика

Інтер’єр в будинку повинен бути не тільки красивим, але й максимально зручним. Створити приємну та затишну атмосферу у вітальні можна цілком доступним способом: доповнити меблевий гарнітур витонченим кавовим столиком. Ця елегантна деталь зробить житло більш практичним і стане справжньою «родзинкою» будь-якого сучасного інтер’єру.

Перші факти про кавовий столик

Столики журнальні з’явилися ще в 1868 році в Англії, придумав такі незвичайні меблі Едвард Вільям Годвін. Але перша модель відрізнялася нестандартним зовнішнім виглядом, а висота її становила близько 70 см. Трохи пізніше меблевий виріб трансформувалося в більш звичні для нас варіації зі стандартною висотою (близько 40 см).

Звідки була запозичена ідея виготовлення низького кавового столика, сказати важко. Меблі такого типу були помічені в побуті Османської імперії та древньої Японії. В середині 19 століття саме ці культури мали сильний вплив на художній смак європейців.

У будинках простих людей кавового меблевого виробу не було, оскільки він призначався для багатого населення. Використовувався журнальний столик для чаювання або світських бесід. Через сторіччя такі меблі почали застосовувати в якості сховища преси та книг. Масове виробництво столів істотно знизило їх вартість, тому кожен бажаючий згодом міг собі дозволити такий декор в будинку. З роками функціонал конструкцій ставав все більш широким та різноманітним.

Сучасні моделі вражають своїм величезним асортиментом. Кожен поціновувач прекрасного зможе підібрати для себе відповідний варіант, враховуючи колір, розмір, форму, стиль та функціонал столика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.