15.02.2017 Кавові столики в інтер’єрі: багатство вибору

Кавові столики в інтер’єрі: багатство вибору

Вітальня займає центральне місце в кожному будинку чи квартирі, тому облаштовувати її потрібно з максимальною практичністю та комфортом. Кімната повинна уособлювати гармонію та затишок, постійно вражати гостей і приносити лише позитивні емоції господарям житла. 

Навколо кавового столика найчастіше розташована зона для відпочинку: крісла та дивани, телевізор, книжкові полички і т. д. Саме там сім’я любить проводити своє дозвілля і приймати гостей. Вибрати потрібний стіл журнальний не так просто, адже сучасні виробники пропонують широкий асортимент різноманітних моделей. Кожен кавовий столик, який нам пропонують в меблевому магазині, має свої експлуатаційні якості.

Критерії вибору

Найчастіше ми купуємо меблі в свій будинок за принципом: сподобалася річ – одразу ж беремо. Але при виборі такого невеликого, але важливого, предмета інтер’єру треба враховувати наступні параметри:

  1. Розміри вітальні (особливо це стосується маленьких кімнат, де кожен квадратний метр дуже цінний);
  2. Стилізацію інтер’єру;
  3. Поєднання забарвлення меблевого виробу з іншою колірною гамою приміщення та ін.

Для вітальні невеликої площі найкраще підібрати столик з вбудованою шафою або ящиками. У ньому можна зберігати не тільки книги, журнали, але й невеликий сервіз. Відмінним варіантом стануть столи-трансформери, які відрізняються своєю багатофункціональністю, практичністю, витонченістю та легкістю використання.

Великим попитом користуються меблеві вироби з натурального дерева. Такий матеріал відмінно впишеться в будь-який дизайн приміщення, він простий в догляді та довговічний. Дерев’яні меблі наповнять кімнату додатковим затишком і теплом, зберігаючи строгі нотки в інтер’єрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.