11.04.2017

Кавовий столик чи «кубик Рубіка»?

Оскільки сучасні покупці дуже вимогливі до меблевих виробів, то і виробники намагаються задовольняти всі їх запити. Іноді можна зустріти зовсім незвичні меблі, проте вони багатофункціональні та зручні у використанні. Якщо говорити про нові меблеві шедеври, то неможливо не звернути уваги на журнальний столик Float Table. Такий цікавий варіант ідеально впишеться в інтер’єр в стилі «хай-тек».

Float Table: стильно, креативно, практично

На перший погляд стіл нагадує величезний варіант кубика Рубіка, адже складається він з невеликих кубів. Але вони не встановлені один на одному, що і є головною відмінністю виробу. Всі елементи кріпляться за допомогою сталевих прутів і спеціальних магнітів. Куби зроблені з натурального якісного дерева.

Полярність магнітів забезпечує фіксацію кубиків на певній відстані один від одного, а прути зі сталі виконують функцію надійного ріплення механізму. Така специфічна конструкція дозволяє кожному кубику в журнальному столику практично плавати в повітрі. Це просто неймовірне видовище: натискаєш на один з кубиків, відпускаєш, а він повертається на вихідну позицію. У звичайному меблевому магазині дану модель практично купити нереально, оскільки це справжній ексклюзив.

Кавовий столик Float Table зможе виконувати функції підставки для книг і журналів, вази з квітами або статуетки, чашечки чаю або кави. А ще він стане оригінальною прикрасою будь-якої вітальні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.