14.06.2017 Кавовий столик з газетних трубочок: ноу-хау для справжніх рукодільниць

Кавовий столик з газетних трубочок: ноу-хау для справжніх рукодільниць

Ні для кого не секрет, що ексклюзивні сучасні меблі найчастіше створюються власноруч іменитими майстрами. Коштують такі моделі недешево. Використовуючи різні технології, можна самостійно створити маленький шедевр, який прикрасить як найкраще вашу оселю та дозволить заощадити на облаштуванні вітальні.

Як же виготовляються недорогі журнальні столики? Один з найцікавіших варіантів – створення меблевого виробу з непотрібних газет. Таке креативне рішення допоможе звільнити домашній простір від непотрібної макулатури та зробити незвичайним інтер’єр вітальні.

Меблі з газет: домашній затишок і комфорт

Плетіння з газет – процес непростий, але під силу будь-кому. Не варто відразу ж закидати справу, якщо на перших порах нічого не виходитиме. Трохи терпіння та вміння приведуть до успішного результату. Такий виріб не просто прикрасить вітальню, але й додасть її інтер’єру затишної атмосфери.

Для виготовлення кавового столика можуть знадобитися будь-які підручні матеріали:

  • Газети (обов’язковий атрибут);
  • Міцна, але тонка мотузка;
  • Спиця (для закручування газет);
  • Морилка, лак або водоемульсія;
  • Клей та ін.

Способів створення даної конструкції існує безліч. Тому, виходячи з обраної методики, і підбирається потрібна фурнітура. Можна використовувати стільницю з якогось іншого матеріалу. Але в такому випадку спочатку треба пофарбувати каркас, а вже потім клеїти поверхню на опору

Досвідчені майстри газетного меблевого «виробництва» рекомендують перед накручуванням газети на спицю змащувати лист клеєм. Після цього папір не буде розкручуватися, а справа піде значно швидше. Адже для виготовлення невеликого кавового столика знадобиться близько 500 газетних паличок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.