18.07.2017 Класика на століття: круглий стіл

Класика на століття: круглий стіл

Меблі круглої форми – класичний варіант, який підходить практично для будь-якого інтер’єру житла. Такі меблеві вироби використовували ще наші предки, та й сучасники полюбляють конструкції м’яких форм та без гострих кутів.

Круглий або овальний кухонний стіл стане справжньою окрасою обідньої зони. Такі моделі ідеально виглядатимуть і у вітальні, і в їдальні, і в кафе, і на веранді заміського будинку, і навіть в офісному приміщенні. Круглої форми може бути журнальний або туалетний столик.

Круглий стіл: краса, стиль, функціонал

Меблі такого типу мають безліч переваг, тому так затребувані на сучасному вітчизняному ринку. За столом без кутів всі, хто сидить, знаходяться в однаковому становищі, і ніхто з них не сидить на чолі конструкції. Тому саме цей варіант часто використовується в офісах, де за ним вирішуються важливі питання та ведуться переговори. Стільниця округлої форми зручна для розстановки страв, адже відсутність кутів захищає від побутового травматизму та спрощує пересування по кімнаті.

При виборі меблевого виробу потрібно обов’язково враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Серед виробників меблів користуються популярністю:

  • Масив натурального дерева;
  • Метал,
  • Скло;
  • Пластик;
  • Різні види каменю та ін.

Можна підібрати ексклюзивну модель, при виготовленні якої використовувалися різні комбінації цих матеріалів. Асортимент таких меблів досить великий, тому обрати завжди є з чого. При необхідності модель бажаного зовнішнього вигляду та функціоналу можна замовити індивідуально.

Щоб інтер’єр житла виглядав гармонійним та завершеним, варто продумати кожну його деталь. Важливо підібрати до круглого столика стільці необхідного типу та стилю. Краще всього, якщо вони будуть в одній кольоровій гамі з іншими меблями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.