31.05.2017 Комфортна та затишна кухня: практичні ідеї

Комфортна та затишна кухня: практичні ідеї

Справжня господиня мріє про простору та зручну кухні, де кожному предмету знайдеться своє місце. Тому на облаштування обідньої зони завжди витрачається не лише багато коштів,але й сил.

Важливо не просто купити обідній стіл в інтернет-магазині або в меблевому салоні, а й підібрати таку модель, яка допоможе створити той довгоочікуваний затишок в оселі. Те ж стосується й інших предметів меблів. Не менш важливо знайти ту колірну гаму інтер’єру, яка сприятиме позитивному настрою та підвищуватиме апетит. Трапеза повинна приносити лише задоволення, налаштовуючи членів сім’ї на добродушне спілкування між собою.

Правильне облаштування сучасної кухні

Як же створити кухню своєї мрії? Багато хто облаштовує цю кімнату за принципом «вільного місця», розставляючи шафи, стіл, стільці та різні тумбочки компактно, але не завжди практично. Тому потрібно підходити до цього питання відповідально, дотримуючись основних правил ергономіки. Але побажання та вимоги до меблів в більшості випадків залежать від планування та габаритів кімнати.

На кухні у господині все повинно бути під рукою. Оптимізувати роботу під час приготування їжі допоможуть:

  1. Практична стільниця з регульованою висотою, на якій можна виконувати різні процеси. Покриття її має бути максимально зручним та легким у догляді. Важлива умова довговічності робочої поверхні – її стійкість до підвищеної вологості та до різких перепадів температури.
  2. Вбудовані шафки для кухонного начиння та деяких видів продуктів. Ящики повинні мати надійні перегородки, щоб вміст їх не перемішався.
  3. Грамотне освітлення допоможе розділити кухню на зони: робочу, відпочинку, прийому їжі.

Сучасні виробники кухонних меблів продовжують радувати нас нестандартними формами, ергономічними меблевими новинками, стильним дизайном та імітацією різних матеріалів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.