09.08.2017 Кований журнальний столик: краса на століття

Кований журнальний столик: краса на століття

Кілька століть тому столи з елементами ковки були звичним явищем практично в кожному будинку. Їх оберігали, щоб передати згодом у спадок дітям та внукам, ними захоплювалися, адже це був справжній витвір мистецтва. Моделі, створені за ексклюзивним замовленням, ставали унікальним декором багатьох маєтків місцевої знаті. Але забута традиція починає потроху відроджуватися, і все більша кількість сучасних споживачів прагнуть купити журнальний стіл кований для себе або в подарунок своїм близьким.

Переваги меблів з художньою ковкою

Найчастіше кований стіл оснащений металевою основою та стільницею, яка може бути виготовлена з будь-якого матеріалу: дерева, мармуру або скла. Журнальний столик, створений за технологією художнього кування, має безліч переваг:

  • Багатофункціональність;
  • Міцність;
  • Витривалість (металічний виріб стійкий до перепадів температури, вологості та механічних пошкоджень;
  • Простота в догляді;
  • Універсальність (експлуатувати його можна як в приміщенні, так і на відкритій терасі);
  • Неповторна індивідуальність (адже абсолютно ідентичних моделей практично не існує) і т. д.

Стильний та креативний меблевий виріб з металу зможе перетворити вашу вітальню в справжній арт-об’єкт. Використання таких меблів дозволяє експериментувати з інтер’єром приміщення: прикрасити стільницю старовинним програвачем або телефоном. Можна встановити біля столика декоративну клітку для птахів, яка слугуватиме місцем для зберігання візиток. Такий декор додасть в оформлення житла легкий вінтажний відтінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.