23.10.2017 Кращі матеріали для сучасних меблів

Кращі матеріали для сучасних меблів

Меблеві компанії використовує в своїй діяльності не лише нові технології, але й різноманітні сучасні матеріали. Вони відрізняються між собою вартістю, зовнішнім виглядом та набором експлуатаційних параметрів. Якому ж варіанту віддати свою перевагу, щоб меблевий виріб прослужив довго та ефективно?

1. Натуральна деревина

Дерев’яні обідні столи завжди користувалися великою популярністю. Адже натуральне дерево має безліч переваг:

  • Екологічність;
  • Вишуканий зовнішній вигляд;
  • Тривалий термін служби та ін.

Кожна порода деревини відрізняється унікальною природною текстурою, тому поверхню меблів прикрашає особливий візерунок. Коштують дерев’яні меблі недешево, особливо якщо виготовлені вони ​​з цінного червоного дерева.

2. Ламіновані панелі

Існує більше 30 видів даного матеріалу. Стільниці з ЛДСП користуються шаленим попитом у сучасних споживачів. І це не дивно, адже ламіновані меблі стійкі до потертості та подряпин, підвищеної вологості та температури. Вартість міцного ламінованого столу або шафи набагато нижче в порівнянні з дерев’яними аналогами.

3. Метал

Металеві меблі поєднують в собі максимальну якість та доступну вартість. Прослужить тумба з металу значно довше, ніж дерев’яна модель. До плюсів такого варіанту відносяться: простота в догляді, естетичність, стійкість до великих навантажень. Якщо поверхня покрита спеціальним захисним складом, то меблевий виріб не заржавіє з часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.