14.09.2017 Креативний кухонний стіл-трансформер: правильний вибір кольору меблів

Креативний кухонний стіл-трансформер: правильний вибір кольору меблів

Столи-трансформери – це унікальний винахід, який так пригодився в обмежених умовах малогабаритних осель. Адже кожній господині хочеться виділити місце в кімнаті для всіх потрібних предметів меблів. Але якщо вони займатимуть весь простір, то переміщатися по кімнаті буде непросто. Розкладні меблі економлять не лише площу кухні або вітальні, але й бюджет. Оскільки з однієї речі можна легко зробити дві повноцінні.

Але який колір буде прийнятний саме в вашому інтер’єрі і на що варто звернути увагу в першу чергу? Як зробити правильний вибір, якщо поруч не виявиться дизайнерів, готових допомогти корисною порадою?

Колір – важливий параметр вибору

І стільці, і столи вже давно перестали бути предметами розкоші. Без них просто неможливо уявити сучасний будинок чи квартиру. На меблевому ринку представлений величезний асортимент різноманітних багатофункціональних моделей, які відрізняються одна від одної формою, розмірами, матеріалами виготовлення та кольором. Саме колірне рішення в значній мірі впливає на атмосферу в кімнаті: колір може як заспокоювати, заколисувати, так й викликати депресію, тривогу. Тому, підбираючи меблевий виріб, приділіть увагу відтінку його поверхні.

То який же вибрати стіл обідній? Венге або горіх лісовий, дуб молочний або біле дерево? Спектр текстур та відтінків дуже широкий, але завжди в виборі кольору виробу потрібно відштовхуватися від решти меблів, які знаходиться в кімнаті. Перед своїм остаточним рішенням слід звернути увагу на колір:

  • Стін інтер’єру в оселі;
  • Фіранок на вікнах;
  • Стелі та підлоги.

Придбані меблі не повинні бути строкатою плямою в загальній інтер’єрній композиції, але й зливатися з іншими аксесуарами вони теж не можуть. Темні відтінки мають унікальну здатність приховувати недоліки оформлення приміщення та візуально зменшувати простір. А ось світлі тони, навпаки, роблять кімнату просторішою, надаючи їй більше затишку, свіжості та чистоти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.