18.08.2017 Кухня кольору металік: стильно, креативно, незвично

Кухня кольору металік: стильно, креативно, незвично

Відтінок, який казково переливається, або срібний колір називають «металік». Ось уже декілька років своєї популярності він просто заворожує всіх своєю красою. Від інтер’єру з сяючими поверхнями нереально відвести погляд, особливо, якщо це кухня. Прообразом металіка вважається не сталь, як багато хто вважає, а алюміній. Анодовані алюмінієві поверхні зі специфічним блиском дуже актуальні, а вибір кухонних меблів таких відтінків досить різноманітний.

Кухонний гарнітур металік: особливості покриття

Блискуче глянцеве покриття з вкрапленням сяючих частинок заворожуюче відображає світло від штучного або природного джерела світла. Отримати подібний ефект можна декількома способами:

  1. Глянцева акрилова панель з металевим блиском. Розкладні столи для кухні такого кольору виглядають досить креативно та модно. Можна підібрати будь-який відтінок меблів, який може відрізнятись приємним мерехтінням (помаранчевим, фіолетовим, рожевим, корицею);
  2. Поверхня з сріблястим блиском, яка створюється за допомогою спеціальної технології. Вона унікальна тим, що це і не глянцеве, і не матове покриття.
  3. Фарбування фасадів кухонних гарнітурів. Поверхню меблів покривають спеціальним емалевим складом з алюмінієвою пудрою.

Ідеальний варіант, але в той же час і найсміливіший, – ефект хамелеон. Тришарове фарбування матеріалу дозволяє при зміні кута освітлення змінювати колір поверхні. Сліпуче враження даний ефект справляє на радіусних панелях, оскільки відтінок може змінюватися навіть без зміни потужності освітлення, створюючи дивну гру тіні та світла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.