Кухня по фен-шуй: як вибрати місце для обіднього столу?

У сучасному світі східній езотеричної науці фен-шуй приділяють чимало уваги. І люди вірять, що навколишній простір має значний вплив на атмосферу в домі, відносини та взаєморозуміння в родині. А оскільки стіл – центральний елемент інтер’єру, то необхідно правильно розмістити його в кімнаті.Кухня по фен-шуй: як вибрати місце для обіднього столу? Важливо, щоб такий важливий предмет меблів ніс в оселю позитивну енергетику. Щоб кожному члену сім’ї було приємно перебувати на кухні та приємно проводити свій час в колі близьких людей.

Стіл по фен-шуй: правила вибору та розміщення

Якщо вірити стародавній науці, то розмір і форма кухонного столу грають важливу роль при створенні позитивної та сприятливої ​​атмосфери в обідній зоні. Вибір меблів – не менш важливий процес, а варіантів розміщення предметів в інтер’єрі існує величезна кількість.

  1. Для створення енергії води в кімнаті, варто підібрати скляний обідній стіл. А енергію металу в просторі посилить меблевий виріб без гострих кутів (кругла або овальна модель).
  2. Стіл краще всього розмістити в добре освітленому місці, яке приваблює позитивну енергію Ци. Навпроти вхідних дверей або в кутку встановлювати його не рекомендується, це може сприяти виникненню несприятливого мікроклімату в оселі. Не місце кухонному столу і під арками, скосами або балками.
  3. Що стосується матеріалів, то тут лідирує дерево. Можна підібрати модель з ДСП, оскільки вона володіє легкістю та практичністю.
  4. Якщо говорити про колірну палітру, то вчення фен-шуй пропонує підібрати коричневі, сині, сріблясті, зелені, жовті або помаранчеві меблі. Поєднувати кольори теж потрібно грамотно – максимум два тони, які будуть гармоніювати один з одним.

З точки зору фен-шуй дуже привабливі кришталеві келихи та начищені столові прилади.