15.03.2018 Кухня по фен-шуй: як вибрати місце для обіднього столу?

Кухня по фен-шуй: як вибрати місце для обіднього столу?

У сучасному світі східній езотеричної науці фен-шуй приділяють чимало уваги. І люди вірять, що навколишній простір має значний вплив на атмосферу в домі, відносини та взаєморозуміння в родині. А оскільки стіл – центральний елемент інтер’єру, то необхідно правильно розмістити його в кімнаті.Кухня по фен-шуй: як вибрати місце для обіднього столу? Важливо, щоб такий важливий предмет меблів ніс в оселю позитивну енергетику. Щоб кожному члену сім’ї було приємно перебувати на кухні та приємно проводити свій час в колі близьких людей.

Стіл по фен-шуй: правила вибору та розміщення

Якщо вірити стародавній науці, то розмір і форма кухонного столу грають важливу роль при створенні позитивної та сприятливої ​​атмосфери в обідній зоні. Вибір меблів – не менш важливий процес, а варіантів розміщення предметів в інтер’єрі існує величезна кількість.

  1. Для створення енергії води в кімнаті, варто підібрати скляний обідній стіл. А енергію металу в просторі посилить меблевий виріб без гострих кутів (кругла або овальна модель).
  2. Стіл краще всього розмістити в добре освітленому місці, яке приваблює позитивну енергію Ци. Навпроти вхідних дверей або в кутку встановлювати його не рекомендується, це може сприяти виникненню несприятливого мікроклімату в оселі. Не місце кухонному столу і під арками, скосами або балками.
  3. Що стосується матеріалів, то тут лідирує дерево. Можна підібрати модель з ДСП, оскільки вона володіє легкістю та практичністю.
  4. Якщо говорити про колірну палітру, то вчення фен-шуй пропонує підібрати коричневі, сині, сріблясті, зелені, жовті або помаранчеві меблі. Поєднувати кольори теж потрібно грамотно – максимум два тони, які будуть гармоніювати один з одним.

З точки зору фен-шуй дуже привабливі кришталеві келихи та начищені столові прилади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

15.03.2018 Кухня по фен-шуй: как выбрать место для обеденного стола?

Кухня по фен-шуй: как выбрать место для обеденного стола?

В современном мире восточной эзотерической науке фен-шуй уделяют немало внимания. И люди верят, что окружающее пространство влияет на атмосферу в доме, отношения и взаимопонимание в семьи. А поскольку стол – центральный элемент интерьера, то необходимо правильно подобрать для него подходящее место.Кухня по фен-шуй: как выбрать место для обеденного стола? Важно, чтобы такой важный предмет мебели в жилище нёс положительную энергетику. Чтобы каждому проживающему в доме было комфортно находиться на кухне и приятно проводить своё время в кругу близких людей.

Стол по фен-шуй: правила выбора и размещения

Если верить древнекитайской науке, то размер и форма кухонного стола играют немаловажную роль при создании позитивной и благоприятной атмосферы в обеденной зоне. Выбор мебели – не менее важен процесс, а вариантов её размещения существует огромное количество.

  1. Для преобладания энергии воды в комнате, нужно подобрать стеклянный обеденный стол. А энергию металла в пространстве усилит мебельное изделие без острых углов (круглая или овальная столешница).
  2. Стол нужно разместить в хорошо освещенном месте, привлекающем положительную энергию Ци. Напротив входной двери или в углу устанавливать его не рекомендуется, это может повлечь за собой непредсказуемые последствия. Не место кухонному столу и под арками, скосами или балками.
  3. Что касается материалов, то тут лидирует дерево. Подойдёт и модель из ДСП, поскольку она обладает лёгкостью и практичностью.
  4. Если говорить о цветовой палитре, учение фен-шуй предлагает подобрать коричневую, синюю, серебристую, зелёную, жёлтую или оранжевую мебель. Сочетать цвета тоже надо с умом – максимум два тона, которые будут гармонировать друг с другом.

С точки зрения фен-шуй очень привлекательны хрустальные бокалы и начищенные столовые приборы.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.