04.01.2018 Кухня в стилі бохо: інтер’єр, який дивує

Кухня в стилі бохо: інтер’єр, який дивує

Сучасна людина настільки неординарна та креативна, що й оточує себе в повсякденному житті незвичайними речами. Важлива умова комфортного проживання в будь-якому житлі – правильне оформлення та меблювання кожної кімнати, в тому числі й кухні.

Стиль бохо або бохо шик з’явився досить давно, він дозволяє наповнити кухню сміливими фарбами, самобутністю, безтурботністю та затишком. Такий інтер’єр ідеально підійде творчим господиням, які полюбляють пофантазувати під час приготування тієї чи іншої страви.

Особливості бохо шик

Кухня в стилі бохо – це унікальне поєднання французьких та орієнтальних мотивів, які створюють відповідну атмосферу для творчості. У такій кімнаті хочеться створювати справжні кулінарні шедеври.

В інтер’єрі бохо завжди присутні натуральні матеріали, живі рослини або квіти. Це додає позитивної енергії загальній композиції кімнати. Дерев’яний стіл стане справжньою окрасою обідньої зони, особливо якщо прикрасити його строкатими орнаментами в етностилі. Можна акцентувати на кольорі стільниці або ж кухонних шафок.

Кухня в стилі бохо шик називають своєрідним хаосом, де на першому плані можна побачити різнобарвні меблі, в’язки сушеної зелені, величезну кількості різноманітних баночок та тарілочок. Важливо лиш не перевантажуючи простір кімнати.

Ідеально виглядатиме в такому творчому інтер’єрі вінтажна люстра. Оформляючи обідню зону, слід віддати перевагу природним відтінкам:

  • Колір полуниці;
  • Небесна синь;
  • Відтінок стиглої малини;
  • Насичений жовтий колір лимона або кульбаб та ін.

Найкраще в інтер’єрі кухні використовувати не більше трьох основних тонів, наповнюючи приміщення візерунками на текстилі, м’яких меблях, килимових доріжках або панно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.