12.06.2017 Кухня в стилі «лофт»: індустріальна романтика

Кухня в стилі «лофт»: індустріальна романтика

Що таке «лофт»? Це не тільки відмова від загальноприйнятих рамок, поєднання творчості та свободи в інтер’єрі житла, а й наявність максимального комфорту.

Кухня «лофт» підійде тим, хто любить ризик та постійний рух в житті, хто віддає перевагу сміливим дизайнерським рішенням та нетрадиційним плануванням. Індустріальний стиль – для тих, хто не боїться ламати стереотипи І не вірте, що в малогабаритній кухні він буде недоречним.

Ідеальний варіант для творчих особистостей

Виглядає обідня зона в стилі «лофт» таким чином:

  • Дуже висока стеля;
  • Цегляні стіни;
  • Масивні колони;
  • Відкриті двотаврові балки;
  • Використання спокійних тонів в інтер’єрі (коричневий, сірий, білий, блідо-синій);
  • Вікна прямокутної форми та лаконічні двері;
  • Наявність оригінальних аксесуарів (вуличне графіті, афіші, абстракції та іноді навіть дорожні знаки) та ін.

Для обідньої зони в заводському стилі відмінно підійде стіл кухонний дерев’яний. Адже дерево часто використовується в оформленні таких кухонь. Масив дуба, грифельні фасади шаф та вікна на чорних профілях з металу – ось що можна побачити в кімнаті «лофт». У ній можна легко об’єднати зручні модні меблі, сучасну техніку зі злегка недбалою, грубуватою обробкою. Ще одна риса даного дизайнерського напрямку – хороше освітлення. У приміщенні не повинно бути нудно та темно, декор просто зобов’язаний приносити позитивні емоції.

Об’єднання неординарних рішень та контрастів дарує нестандартний затишок в домі. Такий декор в чомусь схожий зі стилем «кантрі», але на відміну від нього, тут використовується бетон, метал і скло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.