30.08.2017 Кухня в стилі модерн: стильно, сучасно, незвично

Кухня в стилі модерн: стильно, сучасно, незвично

На перший погляд, модернова обідня зона може здатися звичайною, без будь-якої «родзинки». Але багато хто готовий з цим посперечатися, адже будь-який інтер’єр можна зробити оригінальним та елегантним за рахунок грамотно підібраних меблів.

Основа кухні в стилі модерн – сучасна побутова техніка. Важливо розмістити в просторі модернової кімнати меблі таким чином, щоб їх експлуатація була зручною та простою. Приміщення повинно виглядати просторим та світлим, але, в той же час, і комфортним.

Обстановка обідньої зони «модерн»

Інтер’єр в стилі «Ар Нуві» обирають люди, які намагаються крокувати в ногу з часом. У своїй більшості це педанти, які віддають перевагу зручності та максимальному порядку. Даний напрямок продовжує постійно розвиватися та вдосконалюватися, а вже існуючі варіанти дизайну кімнат просто вражають своєю різноманітністю.

Оформляючи модернову кухню, потрібно купити обідній стіл, який відрізнятиметься багатофункціональністю. Оскільки так важливо, щоб кожна деталь інтер’єру максимально використовувалася та приносила користь. Матеріали для виготовлення кухонних гарнітурів використовуються найрізноманітніші:

  • Масив дерева;
  • Камінь;
  • Кольоровий пластик та ін.

Побутові пристрої в модерні стають повноцінною частиною декору. А відтінки їх корпусів можуть як зливатися, так і контрастно відрізнятися від фасадів встановлених в кімнаті меблів. Правильно підібравши меблеві вироби, можна зробити дизайн кухні більш експресивним та нестандартним.

Оформлення оселі в «Ар Нуві» включає в себе обробку фасадів шпоном або емалями, фарбування панелей в різні тони. Для створення об’ємного простору в кімнаті дизайнери використовують покриті плівкою або лаковані поверхні, полімери. Ідеально впишеться в інтер’єр модерн гармонійне поєднання білого з зеленим, коричневим, червоним та іншими кольорами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.