07.07.2017 Кухня в японському стилі: поєднання етноекзотики та мінімалізму

Кухня в японському стилі: поєднання етноекзотики та мінімалізму

Яка країна завжди вабить своєю екзотичністю та витонченістю? Японія не лише має цікаву історію, але й специфічну культуру. Кожен хоче внести в дизайн своєї оселі незвичайну нотку, тому й не дивно, що багато хто облаштовує своє житло в японському стилі. Такий нестандартний інтер’єр заворожує та дивує.

Кухня в японському стилі поєднує в собі суворе дотримання пропорцій та наявність мінімальної кількості меблів. Важлива умова – використання натуральних матеріалів та природне освітлення в кімнаті. У такому випадку за допомогою простих аксесуарів можна створити гармонійну та спокійну атмосферу в оселі.

Простота та практичність

Народному стилю, що розкриває нам красу та незвичність далекої Японії, властиво застосування природних відтінків. Ідеальним вибором при оформленні кімнати стануть наступні кольори:

  • Білий;
  • Чорний;
  • Пісочний;
  • Молочний;
  • Коричневий та ін.

Цікавим доповненням будуть відтінки червоного або зеленого, але тільки в міру. Якщо говорити про покриття підлоги, то тут слід віддати перевагу паркету або ламінату. А стіни можна покрити гіпсокартоном світлого кольору.

Оскільки в такій обідній зоні неприпустиме використання штучних матеріалів, то невисокий дерев’яний стіл стане найкращим дизайнерським рішення. До нього можна додати аксесуари з глини, ротанга, бамбука, скла, рисового паперу і т. д. Льон і шовк часто використовуються в даному інтер’єрі в якості фіранок, серветок або скатертин.

Щоб зберегти японські традиції, стільці найкраще не використовувати взагалі. Замість них варто придбати великі подушки, які не тільки зручні в експлуатації, але й не перенавантажуватимуть простір. Важливо, щоб аксесуари в приміщенні не були зайвими. Меблювання повинно бути мінімальним і практичним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.