Кухня в японському стилі: поєднання етноекзотики та мінімалізму

   Яка країна завжди вабить своєю екзотичністю та витонченістю? Японія не лише має цікаву історію, але й специфічну культуру. Кожен хоче внести в дизайн своєї оселі незвичайну нотку, тому й не дивно, що багато хто облаштовує своє житло в японському стилі. Такий нестандартний інтер’єр заворожує та дивує.

   Кухня в японському стилі поєднує в собі суворе дотримання пропорцій та наявність мінімальної кількості меблів. Важлива умова – використання натуральних матеріалів та природне освітлення в кімнаті. У такому випадку за допомогою простих аксесуарів можна створити гармонійну та спокійну атмосферу в оселі.

   Простота та практичність

   Народному стилю, що розкриває нам красу та незвичність далекої Японії, властиво застосування природних відтінків. Ідеальним вибором при оформленні кімнати стануть наступні кольори:

   • Білий;
   • Чорний;
   • Пісочний;
   • Молочний;
   • Коричневий та ін.

   Цікавим доповненням будуть відтінки червоного або зеленого, але тільки в міру. Якщо говорити про покриття підлоги, то тут слід віддати перевагу паркету або ламінату. А стіни можна покрити гіпсокартоном світлого кольору.

   Оскільки в такій обідній зоні неприпустиме використання штучних матеріалів, то невисокий дерев’яний стіл стане найкращим дизайнерським рішення. До нього можна додати аксесуари з глини, ротанга, бамбука, скла, рисового паперу і т. д. Льон і шовк часто використовуються в даному інтер’єрі в якості фіранок, серветок або скатертин.

   Щоб зберегти японські традиції, стільці найкраще не використовувати взагалі. Замість них варто придбати великі подушки, які не тільки зручні в експлуатації, але й не перенавантажуватимуть простір. Важливо, щоб аксесуари в приміщенні не були зайвими. Меблювання повинно бути мінімальним і практичним.