17.03.2017 Кухонний стіл по «фен-шуй»

Кухонний стіл по «фен-шуй»

Згідно з вченням китайської геомантії, стіл – головний атрибут кухні. Тому так важливо правильно його розташувати в кімнаті та підібрати модель відповідної форми. У «фен-шуй» стіл уособлює собою багатство сім’ї, тому велика конструкція з просторою стільницею – найкраще рішення питання.

Фен-шуй: розстановка кухонних меблів

Якщо члени сім’ї підсвідомо не бажають трапезувати за столом, то це означає, що розміщений він неправильно. Не слід встановлювати даний предмет меблів в кутку, оскільки таке місце накопичує в собі неприємності і може накликати біду на людину.

Обідній стіл потрібно встановлювати таким чином, щоб гості, сідаючи за нього, не стикалися з іншими меблями в приміщенні. Такий меблевий виріб ні в якому разі не повинен знаходитись навпроти туалету.

Обіднє місце краще не присувати до стінки, оскільки саме там розташована геопатогенна зона, яка негативно відображається на людському здоров’ї. Це стосується панельних і бетонних будівель, але майже не відноситься до дерев’яних.

Який матеріал обрати?

Ідеальним матеріалом по фен-шуй вважається дерево, яке уособлює в собі захист і надійну опору в родині. Скло – хоч і популярний матеріал серед сучасних виробників меблів, але воно пропускає світло і крізь нього проходить енергія Ци. Їжа, поставлена на скляну стільницю, здається, провалюється вниз, а це несприятлива ознака за правилами старокитайської науки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.