25.09.2017 Кухонний стіл в стилі кантрі – зона вашого комфорту

Кухонний стіл в стилі кантрі – зона вашого комфорту

Обідній стіл – це той предмет меблів, який об’єднує кожного день всіх членів родини. Тому до його вибору та купівлі варто поставитися з усією серйозністю. Обов’язково враховуйте не лише габарити приміщення, а й стиль, в якому воно оформлене.

Кантрі-кухня найбільш органічно виглядає в просторому заміському котеджі. Хоча затишна сільська обстановка сповна компенсує вплив міської суєти. Тому все частіше городяни облаштовують обідню зону в стилі кантрі і в своїх квартирах.

Колорит сільського стилю в інтер’єрі кухні

Сучасна інтерпретація оформлення житла минулого століття стає популярнішою з кожним роком все більше. Назва стилю в перекладі з англійської означає «село». Частіш всього можна побачити англійський, американський або французький кантрі, але й український народний стиль стає все актуальнішим.

Для міської квартири, де площа кухні невелика, варто купити стіл обідній розкладний. Він компактний та зручний в експлуатації, до нього можна підібрати такі ж мініатюрні стільчики.

Якщо обідня зона велика та простора, то можна підібрати довгий стіл з лавками, в кращих традиціях європейської таверни. Та й у разі прийому гостей, можна не турбуватися про те, що комусь не вистачить місця під час трапези.

Стиль кантрі неможливо уявити без використання натуральних матеріалів:

  1. Перше місце в списку займає натуральне дерево, адже ним часто декорували та й декорують до цих пір сільські будинки.
  2. Камінь облагороджує будь-який інтер’єр, тому він прикрашає не одну кантрі-кухні.

Деревина та камінь відмінно поєднуються з плетеними та кованими аксесуарами, з строкатим текстилем. Тому до столика можна підібрати простий м’який диван, плетені крісла-качалки або ковані стільці з ажурними спинками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.