30.03.2017 Кухонний стіл: який вид обрати?

Кухонний стіл: який вид обрати?

Перед візитом в меблевий салон, необхідно визначитися з тим, яку саме модель ви бажаєте бачити в своїй оселі. Адже сучасні виробники пропонують великий асортимент даної продукції з різноманітним функціоналом. Такий меблевий виріб повинен мати не лише гармонійний вигляд, але й бути зручним у використанні.

Меблі для кухні: робимо правильний вибір

Кухонні столи відрізняються один від одного різними параметрами: матеріалом виготовлення, формою та внутрішньою конструкцією. Якщо говорити про матеріал, то найчастіше використовується дерево, ДСП, пластик, скло або метал. Дерев’яні меблі виглядають досить естетично та гармонійно в інтер’єрі будь-якого стилю, єдиний їх недолік – велика вага. Дешевий варіант – меблеві вироби з ДСП або пластика, ось тільки експлуатаційний термін їх невеликий.

Залежно від типу конструкції стіл може бути звичайного вигляду або ж – розкладним. Величезну популярність здобув стіл обідній трансформер, який, в свою чергу, буває відкидним, розсувним і т. д. Це ідеальний варіант для крихітної кухні, оскільки він займає мінімум місця в складеному вигляді. Часто власники малогабаритних квартир використовують журнальний столик-трансформер, який може виконувати одночасно функції й обіднього. Така модель збільшується в ширину та висоту, ще вона може бути укомплектована додатковими поличками і ящиками.

Один з найважливіших критеріїв вибору – форма виробу. Розрізняють кухонні столи наступних форм:

  • Круглі;
  • Овальні;
  • Прямокутні;
  • Квадратні;
  • Криволінійні та ін.

Круглим і овальним конструкціям покупці віддають перевагу найчастіше, адже вони безпечні (за рахунок відсутності гострих кутів) і м’яко вписуються в загальну композицію кімнати. За столом округлої форми легко поміститься велика кількість людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.