04.09.2017 Кухонний стіл з ДСП: правильний догляд

Кухонний стіл з ДСП: правильний догляд

Сучасні виробники все частіш в якості матеріалу для виготовлення меблів використовують ДСП. Деревно-стружкові плити відрізняються міцністю, легкістю в експлуатації та догляді. Матеріал з часом використання не розсихається та не розшаровується, в ньому не з’являються жучки або цвіль.

Стіл обідній з ДСП прослужить не один рік, особливо якщо за ним грамотно доглядати. Дбайливе поводження з меблями збереже їх поверхню в первозданному вигляді. А для цього треба дотримуватися декількох правил.

Правило №1: «НІ!» волозі всередині

Очищати меблі з ДСП потрібно дуже дбайливо. Адже тріщини на поверхні конструкції сприятимуть потраплянню води всередину плити. Волога всередині матеріалу веде до його деформації.

Правило №2: грамотна мийка ДСП

Використовувати абразивні миючі засоби категорично забороняється, оскільки вони можуть безповоротно зіпсувати покриття стільниці. Мити стіл з деревинно-стружкової плити треба звичайним мильним розчином. Після мийки його слід витерти сухою м’якою ганчіркою. Акуратне полірування поверхні теж допускається. Якщо застосовувати антистатичні засоби, то пил не осідатиме на поверхню.

Правило №3: захист від сонячних променів

Важливо ховати меблі від прямих сонячних променів, особливо це стосується літнього періоду. Джерела тепла повинні знаходитися на певній відстані від меблів. Те ж стосується і контакту з гарячими предметами. Чашку або тарілку краще ставити на спеціальну підставку.

Хоча сучасний ДСП й має міцне ламіноване покриття, але не варто ставити на нього важкі предмети, що-небудь різати або піддавати ударам. Це допоможе продовжити термін служби меблевого виробу та зберегти його зовнішній вигляд в ідеальному стані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.