12.09.2017 Кухонний стіл з елементами ковки

Кухонний стіл з елементами ковки

Художня ковка завжди вражала своєю вишуканістю та елегантністю. Ще в древні віки її можна було побачити в оформленні інтер’єрів та екстер’єрів будівель заможних людей. Особливо ковка розкішно виглядає в оформленні меблів. Металевий стіл обідній з кованою ажурною стільницею не просто прикрасить простір обідньої зони, але й надійно прослужить не одне десятиліття.

Велич художньої ковки

Художні ковані меблі для кухні бувають різних конфігурацій та габаритів. Моделі прямокутної форми ідеально підійдуть для крихітних кухонь, а ось круглий стіл стане центральним елементом величезних столових.

Практично будь-який стиль інтер’єру прекрасно поєднуються з художньою ковкою. А метал відмінно гармонує з іншими матеріалами:

  • Елітної натуральної деревиною;
  • Декоративним загартованим склом;
  • Багаторічним каменем і т. д.

Який би вид столу з елементами художньої ковки ви не обрали, він буде володіти такими якостями:

  1. Надійність;
  2. Простота в догляді;
  3. Безпека;
  4. Практичність;
  5. Універсальність;
  6. Функціональність та ін.

Навіть якщо на металевій стільниці з’являться якісь забруднення, то видалити їх простіше простого. Проте є одне велике «але»! Будь-який метал дуже боїться вологи, а іржа здатна безповоротно зруйнувати кований виріб. Сучасні виробники ще при виготовленні обробляють свої металеві поверхні спеціальними антикорозійними складами, що захищають їх від корозії.

Стіл з елементами ковки може стати головним аксесуаром обідньої зони та додати до декору кімнати незвичайного шарму та величі. А спеціальне напилення надасть зовнішньому вигляду меблів антикварності, неначе річ була створена ще багато століть тому назад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.