07.08.2017 Кухонний стіл з каменю: всі плюси та мінуси

Кухонний стіл з каменю: всі плюси та мінуси

Обідній стіл із каменю ідеально вписується в сучасний дизайн кухонь, він не лише має гарний вигляд, але й досить практичний в експлуатації. Камінна стільниця зберігає прохолоду, тому влітку в спеку користуватись таким столом дуже зручно.

Особливості кухонних меблів з каменю

Від якості матеріалу, з якого виготовлена стільниця, в певній мірі залежить довговічність всієї конструкції. Адже господиня на ній може постійно терти, різати або відбивати продукти, а непристосована для цього поверхня просто може не витримати.

Кам’яний стіл обідній може бути виготовлений з таких матеріалів:

  • Мармур;
  • Граніт;
  • Штучний камінь (агломерат або акриловий камінь).

Багато хто обирає бюджетний варіант – меблеві вироби з штучного матеріалу. Переваги та недоліки поверхні столу залежать від виду використовуваного каменю. Так, стільниця з агломерату володіє наступними якостями:

  1. Максимальної міцністю;
  2. Стійкістю до забруднень, різних миючих та агресивних речовин;
  3. Стійкістю до високих температур (тому на таку поверхню можна спокійно ставити гарячі предмети) та ін.

Є і свої недоліки цього варіанту. Перевозити конструкцію варто лише у вертикальному положенні. Якщо кам’яну поверхню по необережності все-таки пошкодили, відремонтувати її практично неможливо.

Якщо говорити про натуральний камінь: граніт або мармур, то кухонний стіл з такого матеріалу відрізняється своїми особливостями:

  • Міцністю (він відмінно переносить перепади температури, підвищену вологість та не піддається механічним пошкодженням);
  • Привабливою текстурою, яка представлена ​​в нестандартних колірних рішеннях;
  • Гармонічним поєднанням з деревом та склом (а ось при поєднанні з пластиком натуральний камінь просто втрачає свій шарм);
  • Високими гігієнічними властивостями і т. д.

Але меблі з натурального каменю потребують особливого догляду, який і забезпечує більшою мірою тривалу та ефективну експлуатацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.