12.03.2018 Купівля журнального столика: основні рекомендації

Купівля журнального столика: основні рекомендації

Вітальня, в якому б стилі вона не була оформлена, не обходиться в своєму інтер’єрі без журнального столу. Призначення цього предмету меблів – додати до м’якої зони кімнати практичності та функціоналу. Купівля журнального столика: основні рекомендаціїБез витонченого кавового столика вітальня буде виглядати неповноцінною, тому так важливо грамотно підібрати оптимальній варіант в кожному конкретному випадку.

Правила вибору

Стільниця столика повинна бути розташована досить низько. В такому випадку меблевий виріб можна використовувати сидячи: простягнув руку та легко дістав необхідну річ. Купуючи меблі в вітальню, слід враховувати багато параметрів:

  1. Матеріал, з якого виготовлений журнальний стіл. Найчастіше в сучасних інтер’єрах можна побачити скляні або дерев’яні моделі. Але підвищеним попитом в меблевій індустрії користуються інші матеріали: метал, ротанг, штучний або натуральний камінь та ін.
  2. Форма стільниці (овальна, кругла, квадратна чи прямокутна).
  3. Можливість трансформації. Столи-трансформери особливо вигідні в малогабаритних квартирах, де цінується кожен квадратний метр житла. А якщо ще виріб оснащено коліщатками, то його при необхідності можна легко перемістити з однієї кімнати в одному.
  4. Стиль журнального столика, який в певній мірі залежить від стилю інтер’єру житла. Це може бути і класика, і модерн, і етностиль, і хай-тек, і арт-деко.

Унікальний набір – стіл-матрьошка, який складається з декількох столиків різних розмірів. Цей виріб можна використовувати комплексно, розмістивши у вигляді каскаду, або ж розташувати окремі його елементи по всьому будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.