31.08.2017 Кутовий журнальний столик – ідеальний варіант для маленької вітальні

Кутовий журнальний столик – ідеальний варіант для маленької вітальні

Важко уявити сучасну вітальню без зручного та привабливого журнального столика. Вибір його частіш всього залежить від особистих запитів покупців та основного призначення моделі. Адже це не просто елемент декору, але й багатофункціональний та практичний додаток до будь-якого інтер’єру.

З кутовими диванами знайомі всі, особливо люди, які проживають в невеликих квартирах. Але не менш важливим предметом меблів в маленькому просторі стане кутовий журнальний столик. Дерево, пластик, ЛДСП, метал, загартоване скло – асортимент матеріалу просто величезний. Тому кожен зможе підібрати для себе такий виріб, який буде прикрашати вітальню багато років поспіль.

Особливості кутових журнальних столиків

Сучасні дизайнери пропонують оригінальний меблевий виріб – кавовий стіл, якому знайдеться вільна місцина в кутку кімнати. Чим приваблює увагу покупців такий варіант? Він відрізняється незвичайним дизайном та нестандартним зовнішнім виглядом. Найчастіше кутова модель має трикутну форму, а от розміри її краще підбирати в індивідуальному порядку.

Меблі займатимуть мінімум місця у вітальні. Вони не будуть завантажувати й без того маленький простір та не заважатимуть мешканцям вільно пересуватися по кімнаті. Якщо конструкція оснащена висувними ящиками, то там можна зберігати дрібні речі або журнали. Такий меблевий виріб навіть саму звичайну обстановку зробить вишуканою та шикарною.

Удосконалити інтер’єр вітальні можна кутовими меблями з різною декоративною обробкою:

  • Дерев’яною фрескою;
  • Фотодруком на скляній стільниці;
  • Фігурними вирізками на ніжках та ін.

Багато хто використовує такий столик в якості приліжкового, туалетного або навіть підставки під телевізор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.